New Kind Of Liars...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Administrators Izabela аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 6213060u
Eleanor аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 6209483h
Avery аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 6209485B
Holland аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 6209484j
Top posters
Eleanor Boyd.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_lcapаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Voting_barаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_rcap 
Avery Bellamy.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_lcapаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Voting_barаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_rcap 
Holland Hale.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_lcapаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Voting_barаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_rcap 
Izabela Sharpe.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_lcapаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Voting_barаз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» #life is an awful, ugly place to not have a best friend;;
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 26, 2013 4:46 pm by Eleanor Boyd.

» Lainey & Holland
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 23, 2013 11:14 am by Avery Bellamy.

» Starbucks Coffee
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 21, 2013 11:21 am by Avery Bellamy.

» Търся си: другар за РП
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 5:31 pm by Izabela Sharpe.

» A girl should be two things: classy and fabulous.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 4:33 pm by Avery Bellamy.

» Call me...maybe
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 4:22 pm by Avery Bellamy.

» walking with a friend in the dark is better than walking alone in the light.
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 8:00 am by Izabela Sharpe.

» #Holland Hale
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 16, 2013 10:19 pm by Holland Hale.

» @her forward voice now is to speak well of his friend. her backward voice is to utter foul speeches and to detract;;
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 16, 2013 6:00 pm by Eleanor Boyd.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Нед Сеп 11, 2022 12:48 pm

 

 аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:08 am

а изобщо, само малко хддд
ее само едно малко петънце аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388 аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:28 am

моя е по - път отговор ;х ;дд
да, да, мноого малко аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388:D
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:29 am

а до колко ще си на училище?
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:35 am

до 6 и половина. ;х
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:40 am

а далече ли ти е училището?
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:44 am

20-30 мин. пеша, зависи как ходя.
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:51 am

олее.значи в 18:50 ще седнеш на компютъра хдддд
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:55 am

аа, може и по - рано, ако вали дъжд няма да ходя пеша ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:56 am

то до преди малко валя при нас ;3
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:02 am

може и на тук да дойде, така че. със сигурност няма да е към 18:50 ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:06 am

еее аз ще те чакам, пък когато дойдеш хддд
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:14 am

охх, ама как ще ме изкефи ако нямаме история последен час иили френскии аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2614196959 аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:17 am

избягай от последния час аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:19 am

да, да, да, после майка ми да ме убие. не, благодаря, предпочитам тройка, отколкото конското на мама аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:21 am

кажи ѝ, че ти е станало лошо хддддд
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:24 am

тя ще разбере, тя е жената чудо що се отнася до моите лъжи аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388:D
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:34 am

направи се, че кашляш хдддд
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 9:36 am

ооо, майка ми няма да ме пусне за това. аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 10:10 am

е пробвай аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388 аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:32 am

Мани, мани. Ще си ги изкарам някак... И тая литература и тая госпожа с тоя Бог... ще ме убият. аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 3619688677
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:34 am

няма да те убиват, иначе ще има бой за тях
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:39 am

Aко можеше да яде бойй... аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 3311710016
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:41 am

да дойда да ти помогна?ще я причакаме в някоя уличка хдд


Последната промяна е направена от Holland Hale. на Чет Юни 13, 2013 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Izabela Sharpe.
Администратор
Izabela Sharpe.


Брой мнения : 97
Join date : 10.06.2013

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:53 am

Дааа! аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388 Най-накрая ще се сложи край на мъките ми аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 3881405365
Върнете се в началото Go down
https://hell-of-a-secret.bulgarianforum.net
Holland Hale.
Администратор
Holland Hale.


Брой мнения : 109
Join date : 11.06.2013
Age : 24
Местожителство : Ривървил

аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:55 am

след малко ще тръгна.да взема ли нещо чук, камъни? аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 2463632388
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...   аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
аз те обичах, ти ме обичаше, но реши, че не си добър за мен, затова ми разби сърцето и ме накара да се чувстъвам всякаш вече съм нищо и никоя...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Kind Of Liars... :: ˙·٠•● OOC, free zone, spam etc. :: -Along with the crazy ones-
Идете на: